Сериски број: 3871303

Јакна

  • Материјал: 65%Памук 30%Најлон 5%Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Ракави: Долги
  • Перење: На 40°

Цена 3,140 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

 

  • Материјал: 65%Памук 30%Најлон 5%Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Ракави: Долги
  • Перење: На 40°