Сериски број: 3591349

Тренерка – долен дел

Материјал: 75% Памук  15%Полиестер 7%Спандекс

  • Бренд : KELME
  • Ногавици: Долги
  • Перење: На 30°

Цена 2,440 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

  • Материјал: 75% Памук  15%Полиестер 7%Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Ногавици: Долги
  • Перење: На 30°