Сериски број: 3881334

Дуксер

  • Материјал: 62% Полиестер, 38% памук
  • Бренд : KELME
  • Крагна: Кружна – висока
  • Ракави: долги
  • Перење: 30°

Цена 2,990 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

  • Материјал: 62% Полиестер, 38% памук
  • Бренд : KELME
  • Крагна: Кружна – висока
  • Ракави: долги
  • Перење: 30°