-10%
Сериски број: 3871500

Дуксер

  • Материјал: 47,9% Полиестер 45.1% Памук 7% Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Крагна: ниска
  • Ракави: Долги
  • Перење: До 30°

Цена 1,930 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

  • Материјал: 47,9% Полиестер 45.1% Памук 7% Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Крагна: ниска
  • Ракави: Долги
  • Перење: До 30°