Сериски број: 3682024

Женски хеланки

Цена 2,790 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

Келме женски хеланки со елегантен изглед. Изработени од комбинација на 83% најлон и 17% спандекс, наменети за возрасни.

На официјалната страница на професионалната спорска опрема од шпанскиот бренд КЕЛМЕ, можете да набавите женски хеланки, составени од најлон/спандекс.

Можете да ги купите овие хеланки со онлајн нарачка на овој сајт, и да направите безбедно онлајн купување или да платите при испорака.

Исто така, постои опција за дополнителен попуст за клубови при нарачка на поголеми количини за набавка на спортска опрема Келме.