Сериски број: 3891058

Маица поло

 • Материјал: 100% Памук
 • Бренд : KELME
 • Крагна: Кружна
 • Ракави: Кратки
 • Перење: На 30°

Цена 2,140 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

 • Материјал: 100% Памук
 • Бренд : KELME
 • Крагна: Кружна
 • Ракави: Кратки
 • Перење: На 30°

Материјали

 • Материјал

  100% Памук

 • Крагна

  Кружна

 • Ракави

  Кратки

 • Перење

  На 30°