Сериски број: 3891113

Маица со долги ракави – тесна

  • Материјал: 86% Полиестер 14% Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Крагна: ниска
  • Ракави: Долги
  • Перење: До 40°

Цена 1,390 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

  • Материјал: 86% Полиестер 14% Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Крагна: ниска
  • Ракави: Долги
  • Перење: До 40°