Сериски број: 3881109

Маица со долги ракави – тесна

KELME машка тесна маица со долги ракави. Висок узврат за дополнителна заштита на вашиот врат додека тренирате или трчате.

Цена 1,690 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

На официјалната страница на професионналната спорска опрема од шпанскиот бренд КЕЛМЕ, можете да набавите Маица со долги ракави, тесна, составена од 86% Полиестер 14% Спандекс.

Можете да ја купите оваа тесна маица со долги ракави со онлајн нарачка на овој сајт, и да направите безбедно онлајн купување или да платите при испорака.

Исто така, постои опција за дополнителен попуст за клубови при нарачка на поголеми количини за набавка на спортска опрема Келме.

Материјали

 • Материјал

  86% Полиестер 14% Спандекс

 • Крагна

  Ккружна/висока

 • Ракави

  Долги

 • Перење

  До 40°