Сериски број: K15Z732

Маица со долги ракави – тесна

  • Материјал: 90% Полиестер 10% Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Ракави: Долги
  • Перење: На 30°

Цена 1,340 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.999ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

  • Материјал: 90% Полиестер 10% Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Ракави: Долги
  • Перење: На 30°