Сериски број: 3891564

Маица со долги ракави

  • Материјал: 80% Памук 20% Полиестер
  • Бренд : KELME
  • Крагна: Кружна 
  • Ракави: Долги
  • Перење: На 30°

Цена 2,640 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.999ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

  • Материјал: 80% Памук 20% Полиестер
  • Бренд : KELME
  • Крагна: Кружна 
  • Ракави: Долги
  • Перење: На 30°