-11%
Сериски број: 3881509

Маица со долги ракави

  • Материјал: Памук/Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Крагна:  ниска
  • Ракави: Долги
  • Перење: До 40°

Цена 2,000 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

  • Материјал: Памук/Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Крагна:  ниска
  • Ракави: Долги
  • Перење: До 40°