Сериски број: K15Z731

Маица со кратки ракави – тесна

  • Материјал: 86% Полиестер, 14% спандекс
  • Бренд : KELME
  • Ракави: Кратки
  • Перење: На 30°

Цена 1,340 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

  • Материјал: 86% Полиестер, 14% спандекс
  • Бренд : KELME
  • Ракави: Кратки
  • Перење: На 30°