Сериски број: 3881508

Маица со кратки ракави

Келме летна спортска маица со кратки ракави изработена од лесен памучен материјал.

Цена 1,240 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

Келме летна спортска маица со кратки ракави изработена од лесен памучен материјал.

На официјалната страница на професионналната спорска опрема од шпанскиот бренд КЕЛМЕ, можете да набавите Маица со кратки ракави во спортски стил, составена од 94% памук и 6% спандекс.

Можете да ја купите оваа маица со кратки ракави со онлајн нарачка на овој сајт, и да направите безбедно онлајн купување или да платите при испорака.

Исто така, постои опција за дополнителен попуст за клубови при нарачка на поголеми количини за набавка на спортска опрема Келме.

Материјали

 • Материјал

  94% Памук, 6% Спандекс

 • Крагна

  Кружна/ниска

 • Ракави

  Кратки

 • Перење

  На 30°