Сериски број: 3881104

Маица со кратки ракави – тесна

  • Материјал: 90% Полиестер 10% Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Ракави: Кратки
  • Перење:  30°

Цена 1,390 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

  • Материјал: 90% Полиестер 10% Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Ракави: Кратки
  • Перење:  30°