Сериски број: 3801580

Маица

 • Материјал: 93.5% Памук 6.5%Спандекс
 • Бренд : KELME
 • Крагна: Кружна
 • Ракави: Кратки
 • Перење: На 40°

Цена 1,240 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

 • Материјал: 93.5% Памук 6.5%Спандекс
 • Бренд : KELME
 • Крагна: Кружна
 • Ракави: Кратки
 • Перење: На 40°

Материјали

 • Материјал

  93.5% Памук 6.5%Спандекс

 • Крагна

  Кружна

 • Ракави

  Кратки

 • Перење

  На 40°