Сериски број: 3591537

Маица

Материјал: 93.5%Памук   6.5% Спандекс

  • Бренд : KELME
  • Ракави: Кратки
  • Перење: На 30°

Цена 1,240 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

Материјал: 93.5%Памук   6.5% Спандекс

  • Бренд : KELME
  • Ракави: Кратки
  • Перење: На 30°