-20%
Сериски број: K783A

Патики – женски

 • Материјал:
  • Лице – Најлон Flyknit
  • Постава – текстил
  • Ѓон – гума/фило
 • Бренд : KELME
 • Тип на врзување: врвки
 • Перење: 30°

Цена 3,112 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

 • Материјал:
  • Лице – Најлон Flyknit
  • Постава – текстил
  • Ѓон – гума/фило
 • Бренд : KELME
 • Тип на врзување: врвки
 • Перење: 30°