-20%
Сериски број: 66831502

Патики

 • Материјал: 
  • Лице – Flyknit + TPU
  • Постава – текстил
  • Ѓон – Обликуван гумен ѓон
 • Бренд : KELME
 • Тип на врзување: врвки
 • Перење: До 30°

Цена 3,032 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

 • Материјал: 
  • Лице – Flyknit + TPU
  • Постава – текстил
  • Ѓон – Обликуван гумен ѓон
 • Бренд : KELME
 • Тип на врзување: врвки
 • Перење: До 30°