-20%
Сериски број: 68831129

Патики

 • Материјал: 
  • Лице – Oxford+TPU
  • Постава – текстил
  • Ѓон – RB
 • Бренд : KELME
 • Тип на врзување: врвки
 • Перење: До 30°

Цена 2,514 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

 • Материјал: 
  • Лице – Oxford+TPU
  • Постава – текстил
  • Ѓон – RB
 • Бренд : KELME
 • Тип на врзување: врвки
 • Перење: До 30°

 

Материјали

 • Материјал

  Лице - Oxford+TPU

 • Материјал

  Постава - текстил

 • Материјал

  Ѓон - RB

 • Тип на врзување

  Врвки

 • Перење

  До 30°