Сериски број: 9886212

Потник

  • Материјал: 70% Памук 20% Спандекс 10% Полиестер
  • Бренд : KELME
  • Величина: Free Size

Цена 390 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

  • Материјал: 70% Памук 20% Спандекс 10% Полиестер
  • Бренд : KELME
  • Величина: Free Size