Сериски број: 9886404

Ракавици

  • Материјал: 87% Полиестер 13% Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Перење: 30°

Цена 990 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

  • Материјал: 87% Полиестер 13% Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Перење: 30°