Сериски број: 9886711

Ракав

  • Материјал: 82% Најлон 18% Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Перење: На 30°

Цена 590 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

  • Материјал: 82% Најлон 18% Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Перење: На 30°