Сериски број: K16R9003

Торба појасна за трчање

  • Материјал: 80% Најлон 20% Спандекс
  • Бренд : KELME

Цена 540 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

  • Материјал: 80% Најлон 20% Спандекс
  • Бренд : KELME