Сериски број: 8061WT1007

Тренерка – горен дел

Цена 3,190 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

 • Материјал: 84% Полиестер, 16% спандекс
 • Бренд : KELME
 • Крагна: Кружна – Висока
 • Ракави: Долги
 • Перење: 30°

Материјали

 • Материјал

  84% Полиестер, 16% спандекс

 • Крагна

  Кружна - Висока

 • Ракави

  Долги