Сериски број: 8261WT1018

Тренерка – горен дел

  • Материјал: 72 %Памук, 20% полиестер, 7% спандекс
  • Бренд : KELME
  • Ракави: Долги
  • Перење: 30°

Цена 3,990 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

  • Материјал: 72 %Памук, 20% полиестер, 7% спандекс
  • Бренд : KELME
  • Ракави: Долги
  • Перење: 30°