Сериски број: 3881328

Тренерка – горен дел

Келме горна тренерка со патент за елегантен изглед.

 

Цена 2,890 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

Келме горна тренерка со патент за елегантен изглед. Изработена од пријатен полиестер, наменета за возрасни.

На официјалната страница на професионалната спорска опрема од шпанскиот бренд КЕЛМЕ, можете да набавите горна тренерка, составена од 100% Полиестер.

Можете да ја купите оваа горна тренерка со онлајн нарачка на овој сајт, и да направите безбедно онлајн купување или да платите при испорака.

Исто така, постои опција за дополнителен попуст за клубови при нарачка на поголеми количини за набавка на спортска опрема Келме.

Материјали

 • Материјал

  100% Полиестер

 • Крагна

  Кружна - Висока

 • Ракави

  Долги

 • Перење

  До 40°