-22%
Сериски број: 3882203

Јакна – женска

  • Материјал: 94% Памук 6% Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Крагна: Висока
  • Ракави: Долги
  • Перење: На 30°

Цена 2,500 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

  • Материјал: 94% Памук 6% Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Крагна: Висока
  • Ракави: Долги
  • Перење: На 30°