Сериски број: 3882336

Јакна – женска

  • Материјал: 92,5% Памук 17,5% Полиестер
  • Бренд : KELME
  • Крагна: Висока
  • Ракави: Долги
  • Перење: На 30°

Цена 3,190 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.999ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

  • Материјал: 92,5% Памук 17,5% Полиестер
  • Бренд : KELME
  • Крагна: Висока
  • Ракави: Долги
  • Перење: На 30°