Сериски број: KMC160026

Дрес сет

  • Материјал: 88% Полиестер 12% Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Крагна: кружна – ниска
  • Ракави: Кратки
  • Перење: 30°

Цена 1,850 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

  • Материјал: 88% Полиестер 12% Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Крагна: кружна – ниска
  • Ракави: Кратки
  • Перење: 30°