Сериски број: 8161TL1006-1

Хеланки

  • Материјал: 86 %Полиестер 14% Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Ногавици: Долги
  • Перење: На 30°

Цена 1,490 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

  • Материјал: 86 %Полиестер 14% Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Ногавици: Долги
  • Перење: На 30°