Сериски број: K15Z907

Чорапи

  • Материјал: 95% Памук 5% Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Висина: Полувисоки
  • Перење: До 60°

Цена 290 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

  • Материјал: 95% Памук 5% Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Висина: Полувисоки
  • Перење: До 60°