Сериски број: 3881204

Шорцеви

 • Материјал: 94% Полиестер, 6% спандекс
 • Бренд : KELME
 • Ногавици: Кратки
 • Перење: На 30°

Цена 1,490 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

 • Материјал: 94% Полиестер, 6% спандекс
 • Бренд : KELME
 • Ногавици: Кратки
 • Перење: На 30°

Материјали

 • Материјал

  94% Полиестер, 6% спандекс

 • Ногавици

  Кратки

 • Перење

  На 30°