Сериски број: K15Z901

Штуцни

  • Материјал: 45% Најлон 30% Памук 25% Спандекс
  • Бренд : KELME
  • Висина: Високи
  • Перење: До 60°

Цена 490 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис