-29%
Сериски број: 3881214

Шушкавец на полупатент

Цена 1,990 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

  • Материјал: 100% Најлон
  • Бренд : KELME
  • Перење: До 30°