Сериски број: K15S606-1

Шушкавец – детски

  • Материјал: 100% Најлон
  • Бренд : KELME
  • Перење: 3

Цена 2,290 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

  • Материјал: 100% Најлон
  • Бренд : KELME
  • Перење: 3