Сериски број: 3881211

Шушкавец

 • Материјал: 100% Најлон
 • Бренд : KELME
 • Перење: До 40°

Цена 3,190 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

 • Материјал: 100% Најлон
 • Бренд : KELME
 • Перење: До 40°

Материјали

 • Материјал

  100% Најлон

 • Перење

  До 40°