Сериски број: 8061WT1009

Јакна за тренинг

Олимписка спортска јакна од Келме.

Достапна во сина и темно сива варијанта.

Цена 3,090 ден

Исчисти
Брза достава

Бесплатна над 2.500ден.

Бесплатна замена

во рок од 7 дена

Гарантиран квалитет

без компромис

Повеќе инфо

Олимписка спортска јакна од Келме.

Достапна во сина и темно сива варијанта.

За брендирање со ваше лого или име – минимум нарачка од 5 производи.

Материјали

 • Материјал

  100% Полиестер

 • Крагна

  Висока

 • Ракави

  Долги

 • Перење

  30°